Endonezya 19 yaş altı milli takım sonuçları - Indonesia national under-19 football team results
Bu bir listedir Futbol tarafından oynanan oyunlar Endonezya 19 yaş altı milli futbol takımı.
Efsane
Galibiyet Çizmek Zarar
2013
18 Şubat 2013 HKFA Uluslararası Genç Futbol | Endonezya | 2–2 | Singapur | Po Kong Köyü, Hong Kong |
Armaiyn 33' Evan 78' | Bildiri | Bilinmeyen Bilinmeyen | Stadyum: Po Kong Villa Parkı |
19 Şubat 2013 HKFA Uluslararası Genç Futbol | Hong Kong | 0–2 | Endonezya | Po Kong Köyü, Hong Kong |
Bildiri | Gavin 28' Evan 84' | Stadyum: Po Kong Villa Parkı |
20 Şubat 2013 HKFA Uluslararası Genç Futbol | Endonezya | 0–0 | Malezya | Po Kong Köyü, Hong Kong |
Bildiri | Stadyum: Po Kong Villa Parkı |
18 Temmuz 2013 Arkadaş canlısı | Endonezya | 3–1 | Diklat Salatiga | Yogyakarta, Endonezya |
Tehupelasury Sandi Zulfiandi | Bildiri | Bilinmeyen | Stadyum: UNY Stadyumu |
20 Temmuz 2013 Arkadaş canlısı | Endonezya | 1–1 | Sleman United | Yogyakarta, Endonezya |
İlham | Bildiri | Stadyum: UNY Stadyumu |
25 Temmuz 2013 Arkadaş canlısı | Endonezya | 5–0 | POPNAS Jogja | Sleman, Endonezya |
Evan Hamdi Dimas Yabes İlham | Bildiri | Stadyum: Maguwoharjo Stadyumu |
27 Temmuz 2013 Arkadaş canlısı | Endonezya | 3–0 | Protaba Bantul | Bantul, Endonezya |
Tehupelasury Maldini Zulfiandi | Bildiri | Stadyum: Sultan Agung Stadyumu |
1 Ağustos 2013 Arkadaş canlısı | Endonezya | 1–1 | POMNALAR DIY | Yogyakarta, Endonezya |
Evan Dimas | Bildiri | ?? | Stadyum: UNY Stadyumu |
17 Ağustos 2013 Arkadaş canlısı | Endonezya | 1–0 | Pra PON Jatim | Sidoarjo, Endonezya |
Dimas Drajad 33' | Bildiri Bildiri (Endonezce) | Stadyum: Gelora Delta Stadyumu |
22 Ağustos 2013 Arkadaş canlısı | Birleşik Arap Emirlikleri | 0–0 | Endonezya | Shah Alam, Malezya |
Bildiri (Endonezce) | Stadyum: Shah Alam Stadyumu |
26 Ağustos 2013 Arkadaş canlısı | Endonezya | 4–0 | Gresik Utd U-21 | Gresik, Endonezya |
Javier 30' Hendra Sandi 67' (dolma kalem. ), 75' Muchlis Hadi 74' | Bildiri | Stadyum: Petrokimia Stadyumu |
10 Eylül 2013 2013 AFF U-19 GS | Endonezya | 5–0 | Brunei | Sidoarjo, Endonezya |
19:30 UTC + 7 | İlham 12', 30' Alqomar 27' Muchlis 62', 85' | Bildiri | Stadyum: Gelora Delta Stadyumu Hakem: Mohd Amirul Izwan Yaacob (Malezya ) |
12 Eylül 2013 2013 AFF U-19 GS | Myanmar | 1–2 | Endonezya | Gresik, Endonezya |
19:30 UTC + 7 | Nyein Chan Aung 17' | Bildiri | Evan 6' Putu 16' | Stadyum: Petrokimia Stadyumu Hakem: Steve Supresensia (Filipinler ) |
14 Eylül 2013 2013 AFF U-19 GS | Endonezya | 1–2 | Vietnam | Gresik, Endonezya |
19:30 UTC + 7 | Evan Dimas 1' | Bildiri (Endonezce) | Phạm Đức Huy 31' Nguyen Văn Toàn 35' | Stadyum: Petrokimia Stadyumu Hakem: Xaypaseuth Phonsanit (Laos ) |
16 Eylül 2013 2013 AFF U-19 GS | Endonezya | 3–1 | Tayland | Sidoarjo, Endonezya |
19:30 UTC + 7 | Evan 14', 75', 90+4' (dolma kalem. ) | Bildiri (Endonezce) | Phunklai 45+3' | Stadyum: Gelora Delta Stadyumu Hakem: Steve Supresensia (Filipinler ) |
18 Eylül 2013 2013 AFF U-19 GS | Endonezya | 1–1 | Malezya | Sidoarjo, Endonezya |
20:00 UTC + 7 | İlham 53' | Bildiri (Endonezce) | Jafri 19' | Stadyum: Gelora Delta Stadyumu Hakem: Steve Supresensia (Filipinler ) |
20 Eylül 2013 2013 AFF U-19 SF | Doğu Timor | 0–2 | Endonezya | Gresik, Endonezya |
19:30 UTC + 7 | Bildiri (Endonezce) | İlham 9' Hargianto 60' | Stadyum: Petrokimia Stadyumu Hakem: Hadimin Shahbuddin (Brunei ) |
22 Eylül 2013 2013 AFF U-19 Finali | Endonezya | 0–0 (a.e.t. ) (7–6 p ) | Vietnam | Sidoarjo, Endonezya |
20:00 UTC + 7 | Bildiri (Endonezce) | Stadyum: Gelora Delta Stadyumu, Sidoarjo Hakem: Mongkolchai Pechsri (Tayland ) | ||
Cezalar | ||||
Fatchurohman Evan Zulfiandi Drajad Hendra Hansamu Putu Pali İlham | Lê Văn Sơn Trần Hữu Đông Triều Hoàng Thanh Tùng Nguyen Tuấn Anh Lâm Ti Phông Nguyen Hữu Anh Tài Phan Thanh Hậu Nguyen Văn Toàn Phạm Đức Huy |
8 Ekim 2013 2014 AFC U-19 yeterliliği | Endonezya | 4–0 | Laos | Cakarta, Endonezya |
20:30 UTC + 7 | Muchlis 11', 52' Sitanggang 85' Evan 89' | Bildiri | Stadyum: Gelora Bung Karno Stadyumu Seyirci: 15,000 Hakem: Sukhbir Singh (Singapur ) |
10 Ekim 2013 2014 AFC U-19 yeterliliği | Filipinler | 0–2 | Endonezya | Cakarta, Endonezya |
20:30 UTC + 7 | Bildiri | Hargianto 27' Yabes 81' | Stadyum: Gelora Bung Karno Stadyumu Seyirci: 18,000 Hakem: Cho kazanın (Myanmar ) |
12 Ekim 2013 2014 AFC U-19 yeterliliği | Güney Kore | 2–3 | Endonezya | Cakarta, Endonezya |
19:30 UTC + 7 | Seol Tae-Su 32' (dolma kalem. ) Suh Myeong-Won 88' | Bildiri | Evan 30', 49', 86' | Stadyum: Gelora Bung Karno Stadyumu Seyirci: 50,000 Hakem: Mohd Amirul Izwan Bin Yaacob (Malezya ) |
2014
3 Şubat 2014 Arkadaş canlısı | PSS Sleman | 1–3 | Endonezya | Sleman, Endonezya |
20:30 UTC + 7 | Mudah Yulianto 69' | Bildiri | İlham Udin 15', 26' David Mevlana 75' | Stadyum: Maguwoharjo Stadyumu |
5 Şubat 2014 Arkadaş canlısı | Persiba Bantul | 0–2 | Endonezya | Bantul, Endonezya |
20:30 UTC + 7 | Bildiri | Muchlis Hadi Ning 13' Evan Dimas 20' | Stadyum: Sultan Agung Stadyumu |
7 Şubat 2014 Arkadaş canlısı | Pra-PON DIY | 2–3 | Endonezya | Yogyakarta, Endonezya |
20:30 UTC + 7 | Novianto 19', 42' | Bildiri (Endonezce) | Sitorus 44' Ryuji 84' Septiyen 87' | Stadyum: Mandala Krida Stadyumu |
10 Şubat 2014 Arkadaş canlısı | Pra-PON Jateng | 0–1 | Endonezya | Surakarta, Endonezya |
20:30 UTC + 7 | Bildiri (Endonezce) | Pali 27' | Stadyum: Manahan Stadyumu |
14 Şubat 2014 Arkadaş canlısı | PSIS Semarang | 1–1 | Endonezya | Semarang, Endonezya |
20:30 UTC + 7 | Sahrul 65' (o.g. ) | İlham 62' | Stadyum: Jatidiri Stadyumu |
17 Şubat 2014 Arkadaş canlısı | Persijap U-21 | 1–1 | Endonezya | Jepara, Endonezya |
20:30 UTC + 7 | Andika 25' | Septiyen 27' | Stadyum: [[Gelora Bu17: 30 UTC + 4i Kartini Stadyumu]] |
21 Şubat 2014 Arkadaş canlısı | Pra-PON Jatim | 1–1 | Endonezya | Bangkalan, Endonezya |
20:30 UTC + 7 | Eyyubi 61' | Evan 69' | Stadyum: Gelora Bangkalan Stadyumu Seyirci: 16,800 |
24 Şubat 2014 Arkadaş canlısı | Persebaya U-21 | 2–4 | Endonezya | Surabaya, Endonezya |
20:30 UTC + 7 | Lestaluhu 18' Novri 61' | Evan 8', 83' (dolma kalem), 89' Muchlis 31' | Stadyum: Gelora Bung Tomo Stadyumu Seyirci: 38,000 |
28 Şubat 2014 Arkadaş canlısı | Persikoba Batu Şehri | 0–1 | Endonezya | Batu, Endonezya |
20:30 UTC + 7 | Drajat 54' | Stadyum: Brantas Stadyumu |
3 Mart 2014 Arkadaş canlısı | Persewangi Banyuwangi | 0–1 | Endonezya | Banyuwangi, Endonezya |
20:30 UTC + 7 | Bildiri | Zulfiandi 68' | Stadyum: Diponegoro Stadyumu Seyirci: 12,000 |
10 Mart 2014 Arkadaş canlısı | Persiba Balıkpapan U-21 | 0–1 ertelenen | Endonezya | Balıkpapan, Endonezya |
20:30 UTC + 7 | Stadyum: Persiba Stadyumu |
14 Mart 2014 Arkadaş canlısı | Putra Samarinda U-21 | 0–2 | Endonezya | Samarinda, Endonezya |
20:30 UTC + 7 | Eşleşme | İlham 15' Evan 39' | Stadyum: Palaran Stadyumu Hakem: Kunsi (Endonezya ) |
17 Mart 2014 Arkadaş canlısı | Mitra Kukar U-21 | 0–0 | Endonezya | Tenggarong, Endonezya |
20:30 UTC + 7 | Stadyum: Aji Imbut Stadyumu |
21 Mart 2014 Arkadaş canlısı | Persiba Balıkpapan U-21 | 0–3 | Endonezya | Balıkpapan, Endonezya |
20:30 UTC + 7 | Stadyum: Persiba Stadyumu |
9 Nisan 2014 Arkadaş canlısı | Umman | 2–1 | Endonezya | Maskat, Umman |
17:00 UTC + 4 | H. Alsadi 20' M. Alsadi 76' | Bildiri | Udin 24' | Stadyum: Sultan Qaboos Spor Kompleksi |
11 Nisan 2014 Arkadaş canlısı | Umman | 1–2 | Endonezya | Maskat, Umman |
17:30 UTC + 4 | Khaldi 74' | Bildiri | Fatur 66' (dolma kalem. ) Drajad 88' | Stadyum: Sultan Qaboos Spor Kompleksi |
14 Nisan 2014 Arkadaş canlısı | Birleşik Arap Emirlikleri | 1–4 | Endonezya | Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri |
17:30 UTC + 4 | Ghanam 47' | Bildiri | Udin 42' Dimas 67' Mevlana 75' Drajad 90' | Stadyum: Thayeb Awana Stadyumu |
16 Nisan 2014 Arkadaş canlısı | Birleşik Arap Emirlikleri | 1–2 | Endonezya | Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri |
17:30 UTC + 4 | Cevher 56' Muhammed Abdul Baset 46' Abdullah Al-Noubi 69' | Bildiri | Muchlis 41' Drajad 76' | Stadyum: Thayeb Awana Stadyumu |
19 Nisan 2014 Arkadaş canlısı | Al Shabab U-19 | 2–2 | Endonezya | Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri |
17:30 UTC + 4 | Hasan 24' Obait 57' | Bildiri | Drajad 20' Zulfiandi 32' | Stadyum: Al Shabab Al Arabi Kompleksi |
5 Mayıs 2014 Arkadaş canlısı | Endonezya | 1–1 | Myanmar | Cakarta, Endonezya |
19:00 UTC + 7 | Muchlis 5' Hansamu 90' | Bildiri | Yan Naing Oo 8' | Stadyum: Gelora Bung Karno Stadyumu Hakem: Oki indica Putra (Endonezya ) |
7 Mayıs 2014 Arkadaş canlısı | Endonezya | 1–2 | Myanmar | Cakarta, Endonezya |
19:30 UTC + 7 | Putu Gede 45+2' Ichsan Kurniawan 48' | Bildiri | Nan Wai Min 67' Aung Thu 88' Nanda Kyaw 90+2' (dolma kalem. ) | Stadyum: Gelora Bung Karno Stadyumu Hakem: Thoriq Münir Alkatiri (Endonezya ) |
23 Mayıs 2014 Arkadaş canlısı | Endonezya | 3–0 | Yemen | Sleman, Endonezya |
19:00 UTC + 7 | Muchlis 21' Hansamu 24' Mevlana 70' | Bildiri | Stadyum: Maguwoharjo Stadyumu |
25 Mayıs 2014 Arkadaş canlısı | Endonezya | 1–1 | Yemen | Sleman, Endonezya |
19:00 UTC + 7 | Sandi 57' (dolma kalem. ) | Bildiri | Anbar 77' (dolma kalem. ) | Stadyum: Maguwoharjo Stadyumu Hakem: Thoriq Münir Alkatiri (Endonezya ) |
28 Mayıs 2014 Arkadaş canlısı | Endonezya | 0–0 | Lübnan | Surakarta, Endonezya |
19:00 UTC + 7 | Bildiri | Zein 79' | Stadyum: Manahan Stadyumu |
6 Haziran 2014 Arkadaş canlısı | Pra-PON Aceh | 0–4 | Endonezya | Banda Aceh, Endonezya |
20:30 UTC + 7 | Bildiri | Hamdi 16' Dinan 42' Sandi 62' Evan 72' | Stadyum: H. Dimurthala Stadyumu |
11 Haziran 2014 Arkadaş canlısı | Semen Padang U-21 | 0–1 | Endonezya | Padang, Endonezya |
20:30 UTC + 7 | [1] | Dinan 69' | Stadyum: Haji Agus Salim Stadyumu |
16 Haziran 2014 Arkadaş canlısı | Pra-PON Riau | 0–4 | Endonezya | Pekanbaru, Endonezya |
20:30 UTC + 7 | [2] | Alqomar 10' Martinus 23', 40' Evan 54' | Stadyum: Rumbai Stadyumu |
20 Haziran 2014 Arkadaş canlısı | Sriwijaya U-21 | 1–2 | Endonezya | Palembang, Endonezya |
Stadyum: Gelora Sriwijaya Stadyumu |
24 Haziran 2014 Arkadaş canlısı | PS Lingga | 0–6 | Endonezya | Lingga, Endonezya |
Stadyum: Dabosingkep Merdeka Stadyumu |
27 Haziran 2014 Arkadaş canlısı | Pra PON Jabar | 1–1 | Endonezya | Bandung, Endonezya |
Stadyum: Siliwangi Stadyumu 25.000 seyirci |
4 Temmuz 2014 Arkadaş canlısı | Persik Kediri U-21 | 0–0 | Endonezya | Kediri, Endonezya |
Stadyum: Brawijaya Stadyumu |
7 Temmuz 2014 Arkadaş canlısı | Arema Cronus U-21 | 0–1 | Endonezya | Malang, Endonezya |
Hargianto 60' | Stadyum: Kanjuruhan Stadyumu |
22 Temmuz 2014 Arkadaş canlısı | Persiter Ternate | 1–2 | Endonezya | Ternate, Endonezya |
8 Ağustos 2014 2014 Hassanal Bolkiah Kupası GS | Malezya | 0–0 | Endonezya | Bandar Seri Begawan, Brunei Darüsselam |
16:00 UTC + 8 | Bildiri | Stadyum: Atletizm Spor Kompleksi Hakem: Sivakorn Pu-Udom (Tayland ) |
11 Ağustos 2014 2014 Hassanal Bolkiah Kupası GS | Endonezya | 1–3 | Brunei | Bandar Seri Begawan, Brunei Darüsselam |
20:15 UTC + 8 | Armaiyn 71' | Bildiri | Adi 9', 40', 43' | Stadyum: Hassanal Bolkiah Ulusal Stadyumu Hakem: Sivakorn Pu-Udom (Tayland ) |
13 Ağustos 2014 2014 Hassanal Bolkiah Kupası GS | Vietnam | 3–1 | Endonezya | Bandar Seri Begawan, Brunei Darüsselam |
16:00 UTC + 8 | Lương Xuân Eğitimi 4' Nguyen Phong Hồng Duy 36' Nguyen Công Phượng 45' | Bildiri | Mevlana 80' | Stadyum: Hassanal Bolkiah Ulusal Stadyumu Hakem: Steve Supresencia (Filipinler ) |
16 Ağustos 2014 2014 Hassanal Bolkiah Kupası GS | Kamboçya | 2–1 | Endonezya | Bandar Seri Begawan, Brunei Darüsselam |
16:00 UTC + 8 | Sovan 22' Sokumpheak 44' | Bildiri | Drajad 41' | Stadyum: Hassanal Bolkiah Ulusal Stadyumu Hakem: Sivakorn Pu-Udom (Tayland ) |
18 Ağustos 2014 2014 Hassanal Bolkiah Kupası GS | Singapur | 0–6 | Endonezya | Bandar Seri Begawan, Brunei Darüsselam |
16:00 UTC + 8 | Bildiri | Drajad 6', 12', 49', 69' Armaiyn 9' Sitanggang 85' | Stadyum: Hassanal Bolkiah Ulusal Stadyumu Hakem: Suhaizi Shukri (Malezya ) |
28 Ağustos 2014 Arkadaş canlısı | Villa 2000 | 1–0 | Endonezya B | Depok, Endonezya |
Andriansyah 74' | Bildiri |
29 Ağustos 2014 Arkadaş canlısı | Universitas Negeri Cakarta | 1–3 | Endonezya B | Depok, Endonezya |
Aris Suwadi | Bildiri | Matinus Ardhi Febri Haryadi Ronaldo Muda (o. G.) |
5 Eylül 2014 2014 AFF U-19 GS | Endonezya | 2–6 | Tayland | Hanoi, Vietnam |
16:30 UTC + 7 | Al-Qomar 40' Martinus 64' | Bildiri | Patipan 34' Atthawit 43', 59' Sittichok 69', 78' Piyapong 89' | Stadyum: Mỹ Đình Ulusal Stadyumu Hakem: Đinh Văn Dũng (Vietnam ) |
9 Eylül 2014 2014 AFF U-19 GS | Myanmar | 3–0 | Endonezya | Hanoi, Vietnam |
16:30 UTC + 7 | Nyein Chan Aung 18' Maung Maung Soe 32', 63' | Bildiri | Stadyum: Mỹ Đình Ulusal Stadyumu Hakem: Farhad Bin Mohamed (Singapur ) |
16 Eylül 2014 Arkadaş canlısı | Atletico Madrid B | 2–1 | Endonezya | Madrid, İspanya |
14:00 UTC + 1 | Galan 24' González 66' | Paulo 17' | Stadyum: Campus de Verano |
18 Eylül 2014 Arkadaş canlısı | Valencia B | 1–1 | Endonezya | Valencia, İspanya |
14:00 UTC + 1 | Evan 36' | Stadyum: Deportivo de Paterna |
24 Eylül 2014 Arkadaş canlısı | Barselona B | 0–6 | Endonezya | Barcelona, İspanya |
14:00 UTC + 1 |
25 Eylül 2014 Arkadaş canlısı | Real Madrid C | 0–5 | Endonezya | Madrid, İspanya |
14:00 UTC + 1 |
10 Ekim 2014 2014 AFC U-19 GS | Özbekistan | 3–1 | Endonezya | Yangon, Myanmar |
15:30 UTC + 06: 30 | Khamdanov 18' Urinboev 22' (dolma kalem. ) Shukurov 87' | Bildiri | Sitanggang 58' | Stadyum: Thuwunna Stadyumu 625 seyirci Hakem: Abdullah Al Hilali (Umman ) |
12 Ekim 2014 2014 AFC U-19 GS | Endonezya | 0–1 | Avustralya | Yangon, Myanmar |
15:30 UTC + 06: 30 | Bildiri | Sotirio 67' | Stadyum: Thuwunna Stadyumu 628 seyirci Hakem: Abdulrahman Abdou (Katar ) |
14 Ekim 2014 2014 AFC U-19 GS | Birleşik Arap Emirlikleri | 4–1 | Endonezya | Naypyidaw, Myanmar |
18:30 UTC + 06: 30 | Al-Akberi 11' Al-Hashmi 22' Jassim 50' Rabia 79' | Bildiri | Drajad 52' | Stadyum: Wunna Theikdi Stadyumu 400 seyirci Hakem: Fahad Al-Mirdasi (Suudi Arabistan ) |
8 Aralık 2014 Arkadaş canlısı | Endonezya | 1–0 | Singapur | Cakarta, Endonezya |
15:15 UTC + 7 | Riyanto 45' | Bildiri | Stadyum: Gelora Bung Karno Stadyumu |
10 Aralık 2014 Arkadaş canlısı | Frenz United Endonezya | 2–0 | Endonezya | Cakarta, Endonezya |
Karimi 13' Poobati 26' | Bildiri | Stadyum: Gelora Bung Karno Stadyumu |
2015
15 Şubat 2015 Arkadaş canlısı | Endonezya | 15–2 | Persitangsel Tangerang Selatan | Depok, Endonezya |
Bildiri | Stadyum: Ulusal Gençlik Eğitim Merkezi |
25 Şubat 2015 Arkadaş canlısı | Persib Bandung U-21 | 0–2 | Endonezya | Bandung, Endonezya |
Bildiri | Lastori 40' Asmuruf 59' | Stadyum: Siliwangi Stadyumu |
2 Mart 2015 Arkadaş canlısı | Endonezya | 3–1 | Jember United | Karawang, Endonezya |
15:30 UTC + 7 | Rizki 21', 47' Riyanto 40' | Bildiri | Ashrafwan 88' | Stadyum: Singaperbangsa Stadyumu |
6 Mart 2015 Arkadaş canlısı | Endonezya | 2–1 | Semen Padang U-21 | Karawang Endonezya |
15:30 UTC + 7 | Lazer 4' Asmuruf 31' | Twitter Raporu | Afandi 72' | Stadyum: Singaperbangsa Stadyumu Hakem: Hadiyana |
2017
24 Mayıs 2017 Arkadaş canlısı | Endonezya | 1–0 | Persija Jakarta | Cakarta, Endonezya |
Feby 29' | Bildiri | Stadyum: Sutasoma 77 Alanı |
31 Mayıs 2017 2017 Toulon Turnuvası GS | Brezilya | 1–0 | Endonezya | Marsilya, Fransa |
19:30 CEST | Gabriel 38' | Bildiri | Stadyum: Stade d'Honneur Marcel Roustan, Salon-de-Provence Hakem: António Caxala (Angola ) |
3 Haziran 2017 2017 Toulon Turnuvası GS | Çek Cumhuriyeti | 2–0 | Endonezya | Marsilya, Fransa |
15:00 CEST | Kašiar 12' Šašinka 77' | Bildiri | Stadyum: Stade Parsemain, Fos-sur-Mer Hakem: Karim Abed (Fransa ) |
6 Haziran 2017 2017 Toulon Turnuvası GS | Endonezya | 1–2 | İskoçya | Marsilya, Fransa |
17:00 CEST | Saghara Putra 23' | Bildiri | Hardie 32', 62' (dolma kalem. ) | Stadyum: Stade Jules Ladoumègue, Vitrolles Hakem: Alan Mario Sant (Malta ) |
14 Temmuz 2017 Arkadaş canlısı | Endonezya | 2–4 | Espanyol B | Bandung, Endonezya |
19:00 UTC + 7 | Saghara ?' Egy ?' (dolma kalem. ) | Bildiri | Gil 2' (dolma kalem. ) Wong 21' Gomez ?' ?' | Stadyum: Gelora Bandung Lautan Api Stadyumu Hakem: Thoriq Al Katiri (Endonezya ) |
5 Eylül 2017 2017 AFF U-18 GS | Endonezya | 2–1 | Myanmar | Yangon, Myanmar |
18:00 UTC + 6: 30 | Egy 72', 90+3' | Bildiri | Myat Kaung Khant 28' | Stadyum: Thuwunna Stadyumu 3,805 seyirci Hakem: Mohammad Zamzaidi Katimin (Malezya ) |
7 Eylül 2017 2017 AFF U-18 GS | Filipinler | 0–9 | Endonezya | Yangon, Myanmar |
18:00 UTC + 6: 30 | Bildiri | Feby 7', 68', 87' Egy 21', 34' (dolma kalem. ) İkbal 25', 39' Mursalim 90+1' (dolma kalem. ) Resky 90+2' | Stadyum: Thuwunna Stadyumu 300 seyirci Hakem: Thant Zin Oo (Myanmar ) |
11 Eylül 2017 2017 AFF U-18 GS | Endonezya | 0–3 | Vietnam | Yangon, Myanmar |
15:00 UTC + 6: 30 | Bildiri | Bùi Hoàng Anh 41', 46' Lê Văn Nam 86' | Stadyum: Thuwunna Stadyumu 465 seyirci Hakem: Warintorn Sassadee (Tayland ) |
13 Eylül 2017 2017 AFF U-18 GS | Brunei | 0–8 | Endonezya | Yangon, Myanmar |
15:00 UTC + 6: 30 | Bildiri | Mursalim 1', 42', 45' Egy 18', 23' Witan 41', 67' Saghara 68' | Stadyum: Thuwunna Stadyumu 365 seyirci Hakem: Xaypasert Phongsanit (Laos ) |
15 Eylül 2017 2017 AFF U-18 SF | Endonezya | 0–0 (2–3 p ) | Tayland | Yangon, Myanmar |
15:00 UTC + 6: 30 | Stadyum: Thuwunna Stadyumu Hakem: Clifford Daypuyat (Filipinler ) | |||
Cezalar | ||||
Egy İkbal Luthfi Nurhidayat Marasabessy | Kritsada Nattawut Chokanan Teerapat |
17 Eylül 2017 2017 AFF U-18 3.lük | Endonezya | 7–1 | Myanmar | Yangon, Myanmar |
15:00 UTC + 6: 30 | Mursalim 14', 59' Witan 27' Egy 35', 86' Saghara 72', 90+3' | Bildiri | Pyae Sone Naing 90+2' | Stadyum: Thuwunna Stadyumu Hakem: Xaypasert Phongsanit (Laos ) |
4 Ekim 2017 Arkadaş canlısı | Endonezya | 2–0 | Kamboçya | Bekasi, Endonezya |
18:30 UTC + 7 | Mursalim 86' Egy 89' | Bildiri | Stadyum: Patriot Stadyumu |
8 Ekim 2017 Arkadaş canlısı | Endonezya | 3–0 | Tayland | Bekasi, Endonezya |
18:30 UTC + 7 | Witan 43' Abimanyu 59' Saddil 88' | Bildiri | Stadyum: Wibawa Mukti Stadyumu Hakem: Oki indica Putra (Endonezya ) |
21 Ekim 2017 Arkadaş canlısı | Persid Jember | 0–0 | Endonezya | Jember, Endonezya |
15:00 UTC + 7 | Bildiri | Stadyum: Jember Sport Garden Stadyumu |
31 Ekim 2017 2018 AFC U-19 yeterliliği | Endonezya | 5–0 | Brunei | Paju, Güney Kore |
15:00 UTC + 9 | Bildiri | Stadyum: Paju Halk Stadyumu 212 seyirci Hakem: Võ Minh Trí (Vietnam ) |
2 Kasım 2017 2018 AFC U-19 yeterliliği | Endonezya | 5–0 | Doğu Timor | Paju, Güney Kore |
12:00 UTC + 9 | Bildiri | Stadyum: Paju Halk Stadyumu 71 seyirci Hakem: Nivon Robesh Gamini (Sri Lanka ) |
4 Kasım 2017 2018 AFC U-19 yeterliliği | Güney Kore | 4–0 | Endonezya | Paju, Güney Kore |
15:00 UTC + 9 |
| Bildiri | Stadyum: Paju Halk Stadyumu 6,448 seyirci Hakem: Võ Minh Trí (Vietnam ) |
6 Kasım 2017 2018 AFC U-19 yeterliliği | Malezya | 4–1 | Endonezya | Paju, Güney Kore |
12:00 UTC + 9 |
| Bildiri |
| Stadyum: Paju Halk Stadyumu 101 seyirci Hakem: Mooud Bonyadifard (İran ) |
2018
24 Şubat 2018 Arkadaş canlısı | Endonezya U-23 | 5–0 | Endonezya | Cakarta, Endonezya |
08:00 UTC + 7 | Bildiri | Stadyum: ABC Alanı Seyirci: 0 |
25 Mart 2018 Arkadaş canlısı | Endonezya | 1–4 | Japonya | Cakarta, Endonezya |
19:30 UTC + 7 |
| Bildiri |
| Stadyum: Gelora Bung Karno Stadyumu Hakem: Yudi Nurcahya (Endonezya ) |
28 Mayıs 2018 Arkadaş canlısı | Persis Solo | 3–0 | Endonezya | Surakarta, Endonezya |
20:30 UTC + 7 |
| Bildiri | Stadyum: Manahan Stadyumu |
2 Haziran 2018 Arkadaş canlısı | PSS Sleman | 2–0 | Endonezya | Sleman, Endonezya |
20:30 UTC + 7 | Bildiri | Stadyum: Maguwoharjo Stadyumu |
27 Haziran 2018 Arkadaş canlısı | Persiba Bantul | 1–3 | Endonezya | Bantul, Endonezya |
20:30 UTC + 7 |
| Bildiri | Stadyum: Sultan Agung Stadyumu |
1 Temmuz 2018 2018 AFF U-19 GS | Endonezya | 1–0 | Laos | Sidoarjo, Endonezya |
19:00 UTC + 7 |
| Bildiri | Stadyum: Gelora Delta Stadyumu 13,774 seyirci Hakem: Myat Thu (Myanmar ) |
3 Temmuz 2018 2018 AFF U-19 GS | Endonezya | 4–0 | Singapur | Sidoarjo, Endonezya |
19:00 UTC + 7 | Bildiri | Stadyum: Gelora Delta Stadyumu Seyirci: 17,000 Hakem: Clifford Daypuyat (Filipinler ) |
5 Temmuz 2018 2018 AFF U-19 GS | Filipinler | 1–4 | Endonezya | Sidoarjo, Endonezya |
19:00 UTC + 7 |
| Bildiri | Stadyum: Gelora Delta Stadyumu Seyirci: 16,950 Hakem: Razlan Jeffri Ali (Malezya ) |
7 Temmuz 2018 2018 AFF U-19 GS | Endonezya | 1–0 | Vietnam | Sidoarjo, Endonezya |
19:00 UTC + 7 |
| Bildiri | Stadyum: Gelora Delta Stadyumu Seyirci: 25,000 Hakem: Razlan Jeffri Ali (Malezya ) |
9 Temmuz 2018 2018 AFF U-19 GS | Tayland | 2–1 | Endonezya | Sidoarjo, Endonezya |
19:00 UTC + 7 |
| Bildiri |
| Stadyum: Gelora Delta Stadyumu Seyirci: 26,000 Hakem: Clifford Daypuyat (Filipinler ) |
12 Temmuz 2018 2018 AFF U-19 SF | Malezya | 1–1 (3–2 p ) | Endonezya | Sidoarjo, Endonezya |
19:00 UTC + 7 |
| Bildiri |
| Stadyum: Gelora Delta Stadyumu 26,233 seyirci Hakem: Clifford Daypuyat (Filipinler ) |
Cezalar | ||||
14 Temmuz 2018 2018 AFF U-19 3.lük | Tayland | 1–2 | Endonezya | Sidoarjo, Endonezya |
15:30 UTC + 7 |
| Bildiri | Stadyum: Gelora Delta Stadyumu 3,123 seyirci Hakem: Xaypaseuth Phongsanit (Laos ) |
10 Ekim 2018 Arkadaş canlısı | Endonezya | 1–2 | Suudi Arabistan | Cikarang, Endonezya |
15:45 UTC + 7 |
| Bildiri |
| Stadyum: Wibawa Mukti Stadyumu Hakem: Aprisman Aranda (Endonezya ) |
13 Ekim 2018 Arkadaş canlısı | Endonezya | 3–2 | Ürdün | Cikarang, Endonezya |
15:30 UTC + 7 | Bildiri |
| Stadyum: Wibawa Mukti Stadyumu |
18 Ekim 2018 2018 AFC U-19 GS | Endonezya | 3–1 | Çin Taipei | Cakarta, Endonezya |
19:00 UTC + 7 | Bildiri |
| Stadyum: Gelora Bung Karno Stadyumu Seyirci: 17,320 Hakem: Mooud Bonyadifard (İran ) |
21 Ekim 2018 2018 AFC U-19 GS | Katar | 6–5 | Endonezya | Cakarta, Endonezya |
19:00 UTC + 7 | Bildiri | Stadyum: Gelora Bung Karno Stadyumu 38,217 seyirci Hakem: Sivakorn Pu-udom (Tayland ) |
24 Ekim 2018 2018 AFC U-19 GS | Endonezya | 1–0 | Birleşik Arap Emirlikleri | Cakarta, Endonezya |
19:00 UTC + 7 |
| Bildiri | Stadyum: Gelora Bung Karno Stadyumu 30,022 seyirci Hakem: Kim Hee-gon (Güney Kore ) |
28 Ekim 2018 2018 AFC U-19 QF | Japonya | 2–0 | Endonezya | Cakarta, Endonezya |
19:30 UTC + 7 | Bildiri | Stadyum: Gelora Bung Karno Stadyumu 60,154 seyirci Hakem: Mooud Bonyadifard (İran ) |
2019
7 Temmuz 2019 Arkadaş canlısı | Endonezya | 1–0 | Barito Putera U20'leri | Cikarang, Endonezya |
15:00 UTC + 7 |
| Bildiri | Stadyum: Wibawa Mukti Stadyumu |
8 Temmuz 2019 Arkadaş canlısı | Endonezya | 0–1 | Bhayangkara U20'ler | Cikarang, Endonezya |
08:00 UTC + 7 | Bildiri |
| Stadyum: Wibawa Mukti Stadyumu |
15 Temmuz 2019 Arkadaş canlısı | Endonezya | 4–1 | Persija U20 | Cikarang, Endonezya |
15:00 UTC + 7 | Bildiri | Stadyum: Wibawa Mukti Stadyumu |
18 Temmuz 2019 Arkadaş canlısı | Endonezya | 2–1 | Persibo | Sidoarjo, Endonezya |
15:00 UTC + 7 |
| Bildiri |
| Stadyum: Gelora Delta Stadyumu |
20 Temmuz 2019 Arkadaş canlısı | Endonezya | 1–0 | Deltralar | Sidoarjo, Endonezya |
19:00 UTC + 7 |
| Bildiri | Stadyum: Gelora Delta Stadyumu |
22 Temmuz 2019 Arkadaş canlısı | Endonezya | 4–0 | Persekabpas | Sidoarjo, Endonezya |
15:00 UTC + 7 |
| Bildiri | Stadyum: Gelora Delta Stadyumu |
30 Temmuz 2019 Arkadaş canlısı | Endonezya | 2–0 | Persikasi | Cikarang, Endonezya |
15:30 UTC + 7 |
| Bildiri | Stadyum: Wibawa Mukti Stadyumu |
6 Ağustos 2019 2019 AFF U-18 GS | Endonezya | 7–1 | Filipinler | Dĩ An, Vietnam |
15:30 UTC + 7 |
| Bildiri |
| Stadyum: Dĩ Bir Futbol Sahası Seyirci: 100 Hakem: Mongkolchai Pechsri (Tayland ) |
8 Ağustos 2019 2019 AFF U-18 GS | Endonezya | 4–0 | Doğu Timor | Thủ Dầu Một, Vietnam |
16:00 UTC + 7 |
| Bildiri | Stadyum: Gò Đậu Stadyumu 300 seyirci Hakem: Wiwat Jumpaoon (Tayland ) |
10 Ağustos 2019 2019 AFF U-18 GS | Brunei | 1–6 | Endonezya | Thủ Dầu Một, Vietnam |
16:00 UTC + 7 |
| Bildiri |
| Stadyum: Gò Đậu Stadyumu Seyirci: 100 Hakem: Ngô Duy Lân (Vietnam ) |
12 Ağustos 2019 2019 AFF U-18 GS | Endonezya | 2–1 | Laos | Ho Chi Minh Şehri, Vietnam |
15:30 UTC + 7 | Bildiri |
| Stadyum: Thống Nhất Stadyumu 236 seyirci Hakem: Lim Bunthoeun (Kamboçya ) |
14 Ağustos 2019 2019 AFF U-18 GS | Myanmar | 1–1 | Endonezya | Ho Chi Minh Şehri, Vietnam |
15:30 UTC + 7 |
| Bildiri |
| Stadyum: Thống Nhất Stadyumu 122 seyirci Hakem: Xaypaseuth Phongsanit (Laos ) |
17 Ağustos 2019 2019 AFF U-18 SF | Endonezya | 3–4 (a.e.t. ) | Malezya | Thủ Dầu Một, Vietnam |
16:30 UTC + 7 |
| Bildiri |
| Stadyum: Gò Đậu Stadyumu 564 seyirci Hakem: Mongkolchai Pechsri (Tayland ) |
20 Ağustos 2019 2019 AFF U-18 3.lük | Endonezya | 5–0 | Myanmar | Ho Chi Minh Şehri, Vietnam |
16:30 UTC + 7 | Bildiri | Stadyum: Thống Nhất Stadyumu 275 seyirci Hakem: Souei Vongkham (Laos ) |
7 Eylül 2019 Arkadaş canlısı | Endonezya | 2–4 | İran | Bekasi, Endonezya |
15:30 UTC + 7 |
| Bildiri |
| Stadyum: Patriot Candrabhaga Stadyumu |
11 Eylül 2019 Arkadaş canlısı | Endonezya | 1–0 | İran | Yogyakarta, Endonezya |
15:30 UTC + 7: 00 |
| Bildiri | Stadyum: Mandala Krida Stadyumu |
17 Ekim 2019 Arkadaş canlısı | Endonezya | 3–1 | Çin Halkla İlişkiler | Surabaya, Endonezya |
19:00 UTC + 7: 00 | Bildiri |
| Stadyum: Gelora Bung Tomo Stadyumu |
5 Ekim 2019 Arkadaş canlısı | Endonezya | 3–0 | Pra PON DKI Jakarta | Cibinong, Endonezya |
| Bildiri | Stadyum: Pakansari Stadyumu |
12 Ekim 2019 Arkadaş canlısı | Endonezya | 0–0 | TIRA-Persikabo | Cibinong, Endonezya |
Bildiri | Stadyum: Pakansari Stadyumu |
17 Ekim 2019 Uluslararası Dostu | Endonezya | 3–1 | Çin Halkla İlişkiler | Surabaya, Endonezya |
19:30 UTC + 7 |
| Bildiri |
| Stadyum: Gelora Bung Tomo Stadyumu |
20 Ekim 2019 Arkadaş canlısı | Endonezya | 1–3 | Çin Halkla İlişkiler | Bali, Endonezya |
18:30 UTC + 8: 00 |
| Bildiri |
| Stadyum: Kapten I Wayan Dipta Stadyumu |
6 Kasım 2019 2020 AFC U-19 kalifikasyonu | Endonezya | 3–1 | Doğu Timor | Cakarta, Endonezya |
19:00 UTC + 7: 00 | Bildiri |
| Stadyum: Madya Stadyumu 2,297 seyirci Hakem: Payam Heidari |
8 Kasım 2019 2020 AFC U-19 kalifikasyonu | Hong Kong | 0–4 | Endonezya | Cakarta, Endonezya |
19:00 UTC + 7: 00 | Bildiri |
| Stadyum: Madya Stadyumu 3,233 seyirci Hakem: Nasrullo Kabirov (Tacikistan ) |
10 Kasım 2019 2020 AFC U-19 kalifikasyonu | Endonezya | 1–1 | Kuzey Kore | Cakarta, Endonezya |
19:00 UTC + 7: 00 |
| Bildiri |
| Stadyum: Gelora Bung Karno Stadyumu 16,291 seyirci Hakem: Mahmood Al-Majarafi (Umman ) |
2020
24 Ocak 2020 Arkadaş canlısı | Endonezya | 0–2 | Kyung Hee Üniversitesi | Chiang Mai, Tayland |
Bildiri | Stadyum: Alp Futbol Kampı Eğitimi |
25 Ocak 2020 Arkadaş canlısı | Endonezya | 0–2 | Seongnam | Chiang Mai, Tayland |
Bildiri | Stadyum: Alp Futbol Kampı Eğitimi |
27 Ocak 2020 Arkadaş canlısı | Endonezya | 1–5 | Busan IPark | Chiang Mai, Tayland |
Bildiri | Stadyum: Alp Futbol Kampı Eğitimi |
29 Ocak 2020 Arkadaş canlısı | Endonezya | 2–1 | Kyung Hee Üniversitesi | Chiang Mai, Tayland |
Bildiri | Stadyum: Alp Futbol Kampı Eğitimi |
5 Eylül 2020 Arkadaş canlısı | Bulgaristan | 3–0 | Endonezya | Sveti Martin na Muri, Hırvatistan |
17:00 UTC + 2 | Bildiri | Stadyum: Igraliste NK Polet Stadyumu |
8 Eylül 2020 Arkadaş canlısı | Hırvatistan | 7–1 | Endonezya | Čakovec, Hırvatistan |
16:00 UTC + 2 | Bildiri |
| Stadyum: SRC Mladost Stadyumu |
11 Eylül 2020 Arkadaş canlısı | Endonezya | 3–3 | Suudi Arabistan | Sveti Martin na Muri, Hırvatistan |
16:30 UTC + 2 | Bildiri |
| Stadyum: Igraliste NK Polet Stadyumu |
17 Eylül 2020 Arkadaş canlısı | Endonezya | 2–1 | Katar | Čakovec, Hırvatistan |
16:00 UTC + 2 |
| Bildiri | Al-Mehairi 12' | Stadyum: SRC Mladost Stadyumu Hakem: Igor Križarić (Hırvatistan ) |
20 Eylül 2020 Arkadaş canlısı | Katar | 1–1 | Endonezya | Zagreb, Hırvatistan |
16:00 UTC + 2 | Altairi 90' (dolma kalem. ) | Bildiri | Saddam 61' | Stadyum: Gradski stadion Velika Gorica |
25 Eylül 2020 Arkadaş canlısı | Endonezya | 0–1 | Bosna Hersek | Sveti Martin na Muri, Hırvatistan |
15:45 UTC + 2 | Bildiri | Komang 19' (o.g. ) | Stadyum: Igraliste NK Polet Stadyumu Hakem: Igor Križarić (Hırvatistan ) |
28 Eylül 2020 Arkadaş canlısı | Endonezya | 1–0 | Dinamo Zagreb Akademisi | Zagreb, Hırvatistan |
16:00 UTC + 2 | Witan 38' | Bildiri | Stadyum: Maksimir Stadyumu Hakem: Ante Čuljak (Hırvatistan ) |
8 Ekim 2020 Arkadaş canlısı | Endonezya | 3–0 | NK Dugopolje | Bölünmüş, Hırvatistan |
15:00 UTC + 2 |
| Bildiri | Stadyum: NK Uskok Klis Stadyumu |
11 Ekim 2020 Arkadaş canlısı | Endonezya | 4–1 | Kuzey Makedonya | Split, Hırvatistan |
15:00 UTC + 2 |
| Bildiri |
| Stadyum: NK Junak Sinj Stadyumu Hakem: Jakov Titlić (Hırvatistan ) |
14 Ekim 2020 Arkadaş canlısı | Kuzey Makedonya | 0–0 | Endonezya | Klis, Hırvatistan |
15:00 UTC + 2 | Bildiri | Stadyum: NK Uskok Klis Stadyumu Hakem: Jelena Pejkovič (Hırvatistan ) |
20 Ekim 2020 Arkadaş canlısı | Endonezya | 4–0 | HNK Hajduk Split Akademisi | Split, Hırvatistan |
11:00 UTC + 2 |
| Bildiri | Stadyum: Sloga Mravince Stadyumu Hakem: Jelena Pejkovič (Hırvatistan ) | |
Not: Endonezya ile Bosna Hersek arasındaki maç, birden fazla Bosnalı oyuncunun pozitif olarak test edilmesi nedeniyle iptal edildi. COVID-19. Daha sonra, PSSI ve Hırvat Futbol Federasyonu yedek olarak HNK Hajduk Split U-19'u aramayı kabul etti.[1] |
2021
2021 2020 AFC U-19 GS | Endonezya | v | Kamboçya | Taşkent, Özbekistan |
Bildiri | Stadyum: Bunyodkor Stadyumu |
2021 2020 AFC U-19 GS | İran | v | Endonezya | Taşkent, Özbekistan |
Bildiri | Stadyum: Bunyodkor Stadyumu |
2021 2020 AFC U-19 GS | Özbekistan | v | Endonezya | Taşkent, Özbekistan |
Bildiri | Stadyum: Bunyodkor Stadyumu |
Referanslar
- ^ "Breaking News, Laga Timnas U19 Endonezya - Bosna Hersek Batal". kompas.com. 19 Ekim 2020. Alındı 19 Ekim 2020.